Шанси на дефолт України виросли майже до 50%

Дата публікації
Перегляди
2735
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шанси на дефолт України виросли майже до 50%

Рік тому шанс на дефолт не перевищував 32% / Фото: AFP

Невизначеність переговорів з Росією по газу та з МВФ по кредиту підштовхують Україну до краху.

Ймовірність дефолту українських єврооблігацій на сьогоднішній день становить майже 45%, повідомив президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.

"За рівнем кредитно-дефолтних свопів України займає 5 місце серед країн з найвищими показниками ризику дефолту. На даний момент в Пакистані, Аргентині, Португалії та Кіпрі ймовірність дефолту вища, ніж в Україні. При цьому ймовірність дефолту в Венесуелі, Ірландії та Єгипті оцінюється нижче. А були часи, коли показники кредитно-дефолтних свопів по Україні були на рівні Італії", - пояснив експерт.

За словами аналітика, ще на початку березня 2012 року, кредитно-дефолтні свопи України були на рівні 750 пунктів. Але в міру надходження інформації про функціонування економіки України на початку року свопи почали рости.

Олександо Охрименко переконаний, що в першу чергу така тенденція пов'язана з відсутністю ясності з закупівлями природного газу в Росії та невизначеністю в переговорах з МВФ.

Нагадаємо, у квітні 2011 року ситуація з кредитно-дефолтними свопами України була значно кращою. На той момент ймовірність дефолту оцінювалася в 32%.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2735
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація