Шмигаль розповів про долю субсидій в Україні

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шмигаль розповів про долю субсидій в Україні

Фото: УНІАН

Субсидії наразі отримують три мільйони домогосподарств.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що українці й надалі продовжуватимуть отримувати субсидії у повному розмірі.

Про це глава Кабміну повідомив під час позачергового засідання уряду 18 січня.

За його словами, таку грошову допомогу наразі отримують три мільйони домогосподарств.

"Люди, які отримують мінімалку, пенсіонери та загалом соціально вразливе населення продовжать отримувати субсидії в повному розмірі. Середня субсидія у нас зараз вже понад 1 600 гривень. Субсидійна підтримка обов'язково продовжиться у повному обсязі", - наголосив Шмигаль.

Він також зауважив, що до 31 березня 2021 року буде встановлена гранична ціна на природний газ на рівні 6,99 гривні. "Це означає, що за такого самого споживання середня платіжка буде десь менше на 500 гривень і складатиме приблизно 40% від сьогоднішньої мінімальної зарплати", - сказав прем'єр-міністр. 

Крім того, уряд розробив та найближим часом ухвалить механізм, який передбачає прямі виплати людям, в яких встановлене електроопалення. "У нас тисячі людей на нього перейшли. Ми мали відповідно пільговий тариф. Наголошую, що це будуть прямі виплати без прив'язки до того, які в людини доходи. Тобто це не субсидія в класичному розумінні. Це буде компенсація за підвищення тарифу або монетизація пільг, яка відбудеться від 1 січня", - наголосив Денис Шмигаль.

Як повідомлялося, раніше прем'єр Денис Шмигаль повідомляв, як оформити субсидію під час локдауну, що діє до 24 січня. Це можна зробити, не виходячи з дому,  на сайті Міністерства соціальної політики. Також подати заявку можна особисто звернувшись до посадової особи територіальної громади, до центру надання адміністративних послуг, або центру соціального захисту населення в області. 

Субсидії по-новому: управління соціального захисту припиняють прийом громадян

Субсидії по-новому: управління соціального захисту припиняють прийом громадян

 

Наступна публікація