Суд повернув Києву землі на півмільярда гривень

Генпрокуратура повернула столиці 240 зі 1600 гектарів землі, розданих Київрадою у 2007 році.

У розпорядження Київської міської ради фактично повернуто 240 гектарів землі вартістю понад 470 мільйонів гривень, повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Відповідні рішення прийняті за раніше задоволеними позовами ГПУ. Згідно повідомленню, прокуратурою будуть і надалі вживатися заходи до виконання всіх рішень судів, якими скасовані рішення Київської міської ради від 2007 р про передачу 1600 га міських земель.

Нагадаємо, 22 квітня у столиці за позовами Генеральної прокуратури Господарський суд повернув державі понад 302 га землі, які були незаконно виділені столичною владою.

Загалом з урахуванням попередніх судових рішень за позовами Генпрокуратури скасовано незаконні рішення Київської міської ради про передачу обслуговуючим кооперативам понад 1200 га земель природно-заповідного та історико-культурного призначення вартістю понад 1,4 млрд грн.

Як повідомлялось, мер Києва Леонід Черновецький заявляє, що у Києві є ще стільки нерухомості і землі, що цього вистачить, щоб наповнювати бюджет міста упродовж десятків років.

Відповідаючи на закиди, що за часів роботи "молодої команди" вкрали землі на 70 мільярдів, мер заявив, що в Києві приватизовано лише близько 7% земель.

"Тобто можливостей для приватизації землі, яку обов'язково треба продавати з аукціонів, цілком достатньо. Інше питання, що цю землю ніхто не хоче купувати. Не хочуть з низки причин, головна з яких - відсутність при винесенні на аукціон всіх погоджень, що стосуються комунікацій. Бо врешті комунікації можуть обійтися власнику дорожче, ніж сама земля. Бо приватизувавши землю треба буде давати хабарі за ті чи інші рішення", - сказав Черновецький.

Читайте також:

Суд повернув Києву понад 300 гектарів землі

Черновецький: на київській землі можна заробити ще десятки мільярдів

Генпрокуратура не буде заводити справи на Черновецького та його команду

За Черновецького у киян щодня відбирали 2,5 га землі

Київська влада визнала земельні махінації на 70 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: