Третій транш МВФ надійшов до України – НБУ

Розмір траншу – мільярд доларів.

Україна отримала кошти третього траншу МВФ у розмірі еквіваленту 1 млрд доларів. Про це з посиланням на НБУ повідомляє УНІАН.

Як раніше повідомлялось, хоча сума кредиту в 1 мільярд євро менша, ніж Україна планувала отримати з самого початку, рішенням МВФ у нашій країні задоволені. Бо завдяки цьому Україна зможе отримати ще 600 мільйонів доларів кредиту від Єврокомісії. А також розміщувати Євробонди під гарантії уряду США. В НБУ сподіваються вже до кінця року отримати ще 1,3 мільярда доларів кредиту.

МВФ схвалив виділення Україні чергового траншу - питання узгодили 14 вересня ввечері. Зазначимо, що висунуті фондом умови Україна виконала не в повному обсязі, але міжнародний позичальник побачив суттєві реформаційні зрушення. Кошти поповнять міжнародні резерви НБУ, гривня вже відреагувала на виділення траншу - національна валюта зміцніла.

Як і передбачалось, кошти надійшли у п'ятницю, 16 вересня. МВФ може розглянути виділення четвертого траншу вже до кінця 2016 року.

Україна отримала транш від МВФ

Про це заявила очільниця фонду Крістін Лагард. Дебати, чи виділяти гроші, тривали кілька годин. Банкіри мали чимало претензій до України, але таки зробили виняток і дали гроші. Україна уже відреагувала на кредит. Гривня почала відвойовувати втрачені позиції, а паніка на міжбанку нарешті утихла.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: