Бойовики годують мешканців Луганська хлібом із зерна для тварин - активіст

Випічкою хліба займається хлібозавод ПАТ "Луганськ-Нива".

У захопленому бойовиками Луганську мешканцям продають "соціальний хліб" із непродовольчої пшениці.

Про це співголова організації "Права справа" Дмитро Снєгирьов написав на своїй сторінці у Facebook.

"У рамках програми "соціальний хліб" в окупованому Луганську місцевими товаровиробниками реалізується населенню хліб "Дарницький". Випічкою хліба займається хлібозавод ПАТ "Луганськ-Нива" (ТМ "Добродія"). Соціальний хліб відрізняється від звичайного за формою та вагою. Це житньо-пшеничний батон вагою 700 грамів", - розповів він.

За словами Снєгирьова, у цехах щодоби випікається 7300 таких буханок, вартість кожної з них становить лише 6 рублів.

"Цією кількістю "Луганськ-Нива" практично повністю закриває потреби Луганська. У загальному обсязі виробництва виготовлення "Дарницького" хліба складає 10%", - зазначив він.

Активіст наголосив, що низька ціна хліба пояснюється тим, що для його виробництва використовується пшениця 5-6 класу, яка, за даними самопроголошеного міністра "міністерства сільського господарства" Сороковенка, складає близько 70% зібраного врожаю.

"На склади аграрного фонду надходить продовольча пшениця, а "Луганськ-Нива "закуповує фураж", - процитував "міністра" Снєгирьов і додав, що фуражна пшениця 5-6 класу є непродовольчою, тому призначена для відгодівлі домашніх тварин і виробництва комбікормів.

Окремо активіст повідомив, що наразі на території Луганська діє 95 точок продажу продукції ПАТ "Луганськ-Нива", також торгові точки підприємства працюють у Антрациті (5), Брянці і Перевальську (по 2), в Красному Лучі (3), в Ровеньках і Свердловську (по 4), та ще дев'ять відкрито у Стаханові. Крім того, з підприємством співпрацюють 1830 партнерів, які розвозять "соцхліб" по містах і селах "ЛНР".

Нагадаємо, раніше в окупованому Алчевську бойовики пропонували місцевим жителям працювати за буханець хліба. Зокрема, мешканців відправляли на громадські роботи із благоустрою міста.

Залиште свій коментар

Наступна публікація