Бойовики годують мешканців Луганська хлібом із зерна для тварин - активіст

Випічкою хліба займається хлібозавод ПАТ "Луганськ-Нива".

У захопленому бойовиками Луганську мешканцям продають "соціальний хліб" із непродовольчої пшениці.

Про це співголова організації "Права справа" Дмитро Снєгирьов написав на своїй сторінці у Facebook.

"У рамках програми "соціальний хліб" в окупованому Луганську місцевими товаровиробниками реалізується населенню хліб "Дарницький". Випічкою хліба займається хлібозавод ПАТ "Луганськ-Нива" (ТМ "Добродія"). Соціальний хліб відрізняється від звичайного за формою та вагою. Це житньо-пшеничний батон вагою 700 грамів", - розповів він.

За словами Снєгирьова, у цехах щодоби випікається 7300 таких буханок, вартість кожної з них становить лише 6 рублів.

"Цією кількістю "Луганськ-Нива" практично повністю закриває потреби Луганська. У загальному обсязі виробництва виготовлення "Дарницького" хліба складає 10%", - зазначив він.

Активіст наголосив, що низька ціна хліба пояснюється тим, що для його виробництва використовується пшениця 5-6 класу, яка, за даними самопроголошеного міністра "міністерства сільського господарства" Сороковенка, складає близько 70% зібраного врожаю.

"На склади аграрного фонду надходить продовольча пшениця, а "Луганськ-Нива "закуповує фураж", - процитував "міністра" Снєгирьов і додав, що фуражна пшениця 5-6 класу є непродовольчою, тому призначена для відгодівлі домашніх тварин і виробництва комбікормів.

Окремо активіст повідомив, що наразі на території Луганська діє 95 точок продажу продукції ПАТ "Луганськ-Нива", також торгові точки підприємства працюють у Антрациті (5), Брянці і Перевальську (по 2), в Красному Лучі (3), в Ровеньках і Свердловську (по 4), та ще дев'ять відкрито у Стаханові. Крім того, з підприємством співпрацюють 1830 партнерів, які розвозять "соцхліб" по містах і селах "ЛНР".

Нагадаємо, раніше в окупованому Алчевську бойовики пропонували місцевим жителям працювати за буханець хліба. Зокрема, мешканців відправляли на громадські роботи із благоустрою міста.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: