Україна отримуватиме газ зі США - ЗМІ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна отримуватиме газ зі США - ЗМІ

Європа, в тому числі й Україна, через кілька років зможуть отримувати газ зі США / olex-kurinniy.livejournal.com

У Брюсселі відбудуться "енергетичні" переговори США і ЄС.

Сьогодні в бельгійському Брюсселі відбудеться зустріч найвищих посадовців США та ЄС, що опікуються енергетичним сектором.

Зокрема, на переговорах від Сполучених Штатів мають бути держсекретар США Джон Керрі та міністр енергетики Ернест Моніц, а від ЄС - голова європейської дипломатії Федеріка Могеріні, єврокомісар з енергетики Мігель Аріас Каньєте і віце-голова Єврокомісії Марош Шефчович, який тепер курирує переговори з Росією щодо газу.

На зустрічі обговорюватимуть як можливість введення чергових санкцій проти Росії через агресію проти України, так і шукатимуть шляхи енергетичної незалежності Європи від РФ. Перш за все узгоджуватимуть питання поставок газу зі США в Європу, а далі – по країнах ЄС, а також в Україну. Про майбутні поставки йтиметься у спільній заяві за підсумками цієї зустрічі, чорновик якої цитує Reuters.

У документі вітається перспектива поставок зі США в Європу скрапленого природного газу для подальшої диверсифікації енергетичних ресурсів на європейському континенті, йдеться в повідомленні.

Автори проекту документу також виступають за "продовження переговорів щодо трансатлантичної співпраці" і висловлюються на підтримку "планів з реформування енергетичного сектору країн ЄС і України".

Тим часом експерти наголошують, що падіння цін на нафту б'ють по Росії сильніше за санкції.

ЄС і США починають роботу над новими санкціями проти Росії

ЄС і США починають роботу над новими санкціями проти Росії

Наступна публікація