В МВФ анонсували візит команди своїх експертів до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти МВФ приїдуть, щоб провести консультації стосовно бюджету.

Команда у складі кількох експертів Міжнародного валютного фонду прибуде в Київ від 4 до 9 листопада  для проведення консультацій щодо проекту бюджету на 2019 рік.

Про це у суботу заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає "Економічна правда".

"За зверненням влади, команда у складі кількох експертів МВФ відвідає Київ у період від 4 до 9 листопада для проведення консультацій щодо проекту бюджету на 2019 рік у контексті нещодавньої домовленості на рівні місії Фонду", - сказав він.

Нагадаємо, Україна не може отримати від МВФ черговий транш кредиту вже майже півтора року - через те, що не втілила всі необхідні реформи, не ухвалила нові закони. Зокрема, була вимога щодо створення Антикорупційного суду - її виконали. Також узгодили болюче питання про підвищення вартості газу для населення - новий тариф почав діяти від 1 листопада. Тепер справа - за ухваленням держбюджету на 2019 рік.

ВідеоВидатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

Найбільший економічний шок цього тижня - ціна на газ. Із першого листопада заплатимо на 23% більше: по 8 із половиною тисяч гривень за тисячу кубів. В уряді кажуть, торгувалися до останнього. Але все, що сторгували - відтягли це подорожчання аж на кінець місяця. Бо змушені визнати: без цього кроку країну чекав би дефолт. І ніяких надій на більші пенсії чи взагалі соцвиплати. То що ж недорахували в бюджеті цьогорічному? І чому так тривожно оцінюють знавці фінансовий план на рік 2019? 

Видатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

Залиште свій коментар

Вибір редакції