В Україні "лопнув" ще один комерційний банк

Дата публікації
В Україні "лопнув" ще один комерційний банк

"Прайм-Банк" ліквідовуватимуть протягом року / peoplenews

Ліквідація "Прайм-Банку" триватиме один рік.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив про початок процедури ліквідації комерційного "Прайм-Банку". Нацбанк визнав цю фінустанову неплатоспроможною в жовтні минулого року. Тоді банк звинуватили в допомозі "відмивання" грошей, а також у можливому фінансування з цих коштів терористів на Донбасі.

Відповідну постанову про ліквідацію банку Нацбанк України датував 13 січня. Відповідно процес ліквідації почався 14 січня і затягнеться на один рік – до 13 січня 2016 року.

"Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень", - ідеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізосіб.

"Прайм-Банк" працює на ринку України з 2001 року і входить до групи невеликих фінустанов за активами, уточняє УНІАН. За інформацією на сайті банку, він належить групі компаній і фізичних осіб, ніхто з яких не володіє істотною часткою акцій понад 10%. ЗМІ асоціюють "Прайм-Банк" із дружиною колишнього народного депутата від Партії регіонів Олександра Волкова.

Експерти прогнозують, що найближчим часом в Україні "лопне" ще з десяток комерційних банків.

Наступна публікація