Влада виявилася не готовою до подорожчання хліба

Дата публікації
Перегляди
2028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада виявилася не готовою до подорожчання хліба

Ціни на хліб змінилися буквально вчора

"Київхліб" оголосив, що вже не може тримати стару ціну на соціальні сорти.

Подорожчання почалося з найболючішого - хліба. Одне з найбільших українських підприємств "Київхліб" оголосило, що вже не може тримати стару ціну на найпопулярніші соціальні сорти - український та батон, і змушене підняти його вартість. Київська влада вже заявила, що звернеться до Антимонопольного комітету, щоб той вивчив, чи правомірно підняли ціни, йдеться у сюжеті ТСН.

Ціни на хліб змінилися буквально вчора, в кіоску "Київхліба" до обіду була ще стара ціна на батон.

Три дев'яносто за батон і чотири сімдесят за український - такі тепер цінники у хлібних кіосках. Відповідно, батон подорожчав тут на 40 копійок, а буханець чорного хліба - на 70. Люди дивуються новій ціні.

Але попри це, хліб купують.

"Ми - продавці, нам яку ціну сказали, ми продаємо. А винен - не повинен, це ж за нас хтось вирішує, не ми самі. Їм видніше", - виправдовується продавчиня.

Ті, кому видніше - підприємство "Київхліб" - від телевізійних інтерв'ю відмовилося, обмежившись письмовим коментарем. З нього випливає, що в "Київхлібі" склалось скрутне становище. Газ за останні два роки подорожчав у півтора разу, електрика - на чверть, перевезення - на третину, а серед невдоволених працівників заводу, у яких зарплатня менша за середню по Україні, зріє соціальний вибух. Тепер соціальний вибух - у середовищі малозабезпечених.

"Найбільш ходовий хліб для народу подорожчав. Молодці. Говорили, що не подорожчає, а дорожчає і дорожчає", - обурюються покупці.

І справді, раніше управління цінової політики Київської держадміністрації стверджувало, що причин для подорожчання хліба немає. Там також не дали коментаря. А аграрний міністр запевняв, що цьогоріч зібрали один із найкращих урожаїв зерна - втричі більше, ніж споживають на внутрішньому ринку. І якщо "Київхліб" підніме вартість, то до столиці хліб завозитимуть з області. Втім, у столичних кіосках поки що тримається встановлена вчора ціна.

Сьогодні раптово зросли ціни на хліб

Сьогодні раптово зросли ціни на хліб

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація