Легко сплутати: які симптоми коронавірусної інфекції

Легко сплутати: які симптоми коронавірусної інфекції

Фото: Associated Press

Перша жертва недуги в Україні не звернула на них увагу.

В Україні 71-річна жінка з міста Радомишль померла через коронавірусну інфекцію. Це перша жертва COVID-19 в країні.

Жінка повернулася після подорожі з Польщі і почувалася зле. Втім проігнорували симптоми і не звернулася до лікаря одразу.

ТСН.ua зібрав в одній інфографіці ознаки COVID-19. Будьте пильними.

Фото: ТСН.ua

Якщо ви запідозрили в себе хворобу - зателефонуйте до свого сімейного лікаря та повідомте йому про це. Також ви можете викликати швидку допомогу у випадку підозри на коронавірус - бригади екстреної медичної допомоги поінформовані про те, як діяти у таких випадках.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що від 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація