З Новим роком, стерви!

Дата публікації
Перегляди
2195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З Новим роком, стерви!

Бути стервом не так вже й погано, вважає наша авторка Олена Концевич.

От тільки не треба починати сердечні розмови про оновлення в новий рік! Всі ці бажання під келих шампанського, всі ці написи на спаленому папірці. Новорічне диво в новорічну ніч для тих, кому за 30, полягає в тому, що ти не упився до пів смерті ще до бою курантів і в принципі прокинувся 1-го числа. І що далі, то більше ти розумієш – романтичні комедії на свята дивляться не для того, щоб повірити в диво, а щоб позловтішатися з того, як споганіла Камерон Діаз і наскільки постарішав Бред Пітт. 

Підніміть ручки ті, хто цього року перед святами гарував, як Попелюшка, нарізаючи "крабовий" і виварюючи холодець. Підняли? Молодчинки, розумнички. А тепер подивіться на свій манікюр на ручках, котрі ви підняли. Є він там? Правильно, нема. А перша заповідь стерва – холодні руки. Таким чином, всі страви на Новий рік заздалегідь замовляються в асортименті 2 порції олів’є, 1 холодець і 1 торт «Наполеон». Чому один? А навіщо більше?? Стерви рідко приймають у себе вдома пів села гостей. Максимум, можна піти в гості до одного з коханців – того, наприклад, чия дружина поїхала у відрядження, або також пішла в гості. До котрогось із коханців. Зрештою, якщо вона ні до кого за святковий стіл не потрапить, стерво не зажуриться – увімкне ліхтарики на ялинці і засне під улюблений роман Ремарка. Тому що здоровий сон – друге її золоте правило.

Рік 2020 був роком Щура, в народі – Пацюка. Ну бо, який знак, такий і рік. Хто з вас, любі стерви, жодного разу не чув у свій бік злобне: «Пацючиха!» Рук не піднімайте, думаю, що чули всі. Таким чином, минулий рік попри всі свої лихосплетіння був і вашим роком, іменним. Тому що стерво в колективі – горе в сім’ї. Часом не одній. І не біда, що рік 2020 позаду – питання в тому, як перенести свою стервозність в рік новий, рік Бика, де, кажуть, зорі усміхатимуться трудолюбним і чесним корівкам. Отим, котрі без проблем рубають однією рукою канапки з шпротами на 10 осіб. 

Кажуть, що стерви – не люди. Це не зовсім так. Хоча, правда – стервам легше жити на світі. У них немає мук совісті. У них немає непотрібного мораліте. Їм не совісно за свої помилки, за чужі розбиті шлюби, за чиїсь соплі і сльози в подушку вночі. Ви ніколи не замислювалися, чому стерви завжди так добре виглядають? Бо у них є правило 1 і правило 2, і майже не буває недоспаних ночей. Вони без коливань оберуть сон вдома у теплій піжамі ніж абиякий секс з маловідомим залицяльником. 

Стерво ніколи не буде вашою жилеткою для плакання, ніколи не позичить вам грошей у борг, ніколи не залишиться понаднормово, щоб виручити вас з річним звітом. Вона ніколи не погодиться піти з вами на каву просто тому, що ви її попросили – у неї для цього повинен бути як мінімум інтерес. Як максимум – інтерес суттєвий. Стерво не стане вам запанібрата, бо вони існують не для цього. Вони – як дід Мороз, якого ніхто не бачив, але в якого всі вірять, як у щось прекрасне, і ждуть його приходу. І іноді стерви таки з’являються у вашому житті під виглядом прекрасних Снігуроньок, готових щезнути, щойно їм стане занадто гаряче або занадто сонячно. Але їхні подарунки ви до старості не забудете.

Стерво, за суттю, це і є Снігуронька – з всіма своїми холодними руками, свіжим личком і браком моральних мук. Вона покликана, аби створювати в вашому житті свято, і блискуче з цим дає раду. І якщо їй буває сумно, то про це дізнається хіба що самотній шматок «наполеона» і стара романтична комедія в новорічну ніч. Стерво тихо поплаче, виспиться, і знову вийде в світ – як завжди свіжа, впевнена і радісна. Уособлюючи все те, за що їх завжди всі так ненавидять. І недарма, бо бути стервом – це крок, для якого потрібна сміливість. Набута чи вроджена.

таким чином – з Новим роком, стерви! Не зраджуйте себе, адже рік 2020 зостався позаду, і без вашої стервозності новому року буде нудно.

Читайте також: Як не мати потворний вигляд в Zoom

Наступна публікація