Як не мати вигляд чудовиська в Zoom

Дата публікації
Перегляди
3894
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як не мати вигляд чудовиська в Zoom

Фото: Credits

Маєте на відеоконференціях страшненький вигляд? Чи продовжуєте брехати колегам, що у вас в ноутбуці зламалася фронтальна камера? Олена Концевич знає, як виправити становище.

А мали ж такий вигляд! І неодноразово, і з жахом це усвідомлювали вже коли почалася конференція, а в співрозмовників сміливості не вистачає дивитися вам в обличчя, бо ви не просто страшко, а як шпалоукладальниця Маня після тижня перепою. Zoom зараз, кажуть, потрохи втрачає позиції, люди не припиняють сподіватися, що повернуться до нормального життя. Але втрачає чи не втрачає, а скільки життів він встиг змінити! Скільки мемів породив! Чого вартий журналіст The New Yorker, який втратив роботу, бо маструбував перед компом, забувши вимкнути Zoom? І чи ж він такий один?! Зізнайтеся – скільки разів ви вдавали, що у вас не працює камера просто тому, що вам було лінь вилазити зі старих треніків із витягнутими колінами? 

 А все ж, дорогі богині фронтальних камер, схоже часи Zoom і відоконференцій повертаються повною мірою. Локдаун якщо не близько, то все одно світить, і час згадати про практику проведення занять із студентами олнайн, про «летючки» і решта радощів людей на карантині за допомогою зумів, скапів, вайберів і решти застосунків, здатних спотворити вас так, як не потворив досі ніхто.

В чому ж секрет? Чому, скільки б ви не пріли перед ноутбуком, виставляючи ідеальне світло, в результаті ваше обличчя все одно нагадує плаский корж із залисинами там, де у вас зазвичай волосся? Чому, скільки б разів ви не проводили зустріч через Zoom, ви можете навіть одягти на себе бальну сукню і викласти довкола голови ідеальні локони – ви все одно будете мати вигляд, як Борат в бігуді і помаді? Навіть якщо у вас старенький ноутбук із поганенькою камерою – в Zoom вона все одно примудриться вихопити абсолютно всі ваші недоліки, включаючи позавчорашній прищ на лобі і герпес тижневої давнини.

 

Якщо недавно були популярними різні коучинги і тренінги про те, як стати успішним менеджером, сьогодні тренінги в Мережі називаються «Як мати красивий вигляд під час відеоконференції». Ви смієтеся, а люди абсолютно без жартів готові платити гроші, аби фахівці порадили їм, в які налаштування заходити і які ефекти вмикати, аби бути схожим на людину, а не на вампіра після пробудження від сплячки. Я якось ці тренінги послухала, і скажу вам, що найрозумніше, що там радять, – це купити спеціальну діодну підсвітку для селфі і не забувати одягатися перед початком сеансу (ви ж пам’ятаєте про журналіста The New Yorker, навіщо вам повторювати його долю?).

Якщо ви перепробували все, але і далі боїтеся дивитися у фронтальну камеру, аби раптом вас не схопив інсульт від страху – от вам поради від самого Тома Форда, як мати виграшний вигляд. Думаю, гуру моди дурного не порадив би. Отож:    

    – поставте ноутбук так, щоб камера була трохи вище потилиці. Нахиліть екран так, щоб камера виявилася на рівні очей,

    – світильник поставте не внизу (так світло не буде утворювати небажані тіні, і ви не матимете вигляд мов герой фільму «Той що повстав із пекла»), а вгорі, трохи позаду комп'ютера,

    – накрийте стіл білою скатертиною або звичайним папером – це допоможе правильно розподілити світло. Якщо дуже кортить – купіть діодну підсвітку, але для правильного ефекту вона повинна бути не менше невеличкої сателітарної антени,

    – ну і – пудра, пудра ваше спасіння. Пудруйтесь щедро, посипайте себе пудрою з ніг до голови і не бійтесь ефекту П’єро – камера «з’їсть» надмір косметики, зате ваше обличчя не матиме вигляд немов ви намастили його брикетом масла. Вуаля!

Читайте також: Джонні Депп проти Ембер Герд: пляшки, какашки і Ілон Маск

Наступна публікація