Американці навчили iPhone знаходити марихуану

Новинка під назвою Cannabis знаходить найближчі до користувача місця законного продажу марихуани. Доходи від програми підуть на легалізацію "травички".

З'явився новий додаток для iPhone, за допомогою якого кожен охочий може знайти найближчий пункт продажу легальної марихуани.

Додаток під назвою Cannabis компанія Apple вирішила розмістити у своєму магазині iTunes. Новинка покликана допомагати користувачам знаходити місця продажу легальної медичної марихуани.

Додаток збирає дані про лікарів, клініки, фірми та різні організації, що займаються поширенням медичної марихуани, після чого відзначає їх місцеположення на карті в сервісі Google Maps.

Після активізації додатку він визначає координати користувача і знаходить найближчі місця законного продажу "травички". Для тих, у кого немає ліцензії на використання марихуани в медичних цілях, програма вміє знаходити найближчі організації, які виступають за загальну легалізацію канабісу.

До речі, в рейтингу додатків до iPhone Cannabis обіймає другу позицію. Найбільше користувачам все ж таки подобається колекція фотографій моделей у купальниках, а на третьому місці – збірка рецептів алкогольних коктейлів.

Вартість додатку Cannabis становить 2 долари, при цьому 50 центів з кожної купленої версії програми підуть до спеціального фонду, призначеного для пропаганди ідей "активістів ганджі". На жаль, діє додаток поки що тільки в Америці.

Читайте також:

Експерти продемонстрували легкий спосіб зламу iPhone

В додаток до iPhone потрапила дитяча порнографія

У Каліфорнії хочуть легалізувати марихуану

В Голландії марихуану відпускатимуть за картками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: