Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple знову очолила список найдорожчих брендів

Apple продовжує залишатися унікальним брендом.

Американська корпорація Apple знову очолила список найдорожчих брендів у світі за версією журналу Forbes. Видання оцінює вартість Apple трохи більше ніж у 154 млрд доларів.

Слідом за компанією розташувалися Google (82,5 млрд доларів), Microsoft (72,5 млрд доларів), Coca-Cola (58,5 млрд доларів) і Facebook (52,6 млрд доларів). Forbes підкреслює, що Apple очолює цей список, попри відверто розчаровують фінансові показники останнього часу, в тому числі падіння виручки майже на 13%. Експерти пояснюють це зниженням темпів падіння продажів останніх версій iPhone.

Тим не менш, Apple, як зазначає американський журнал, продовжує залишатися унікальним брендом, реальних конкурентів у якого просто немає. Причому на верхній сходинці списку компанія знаходиться всі шість років, які Forbes складає свій щорічний рейтинг. Сила бренду видно саме на прикладі Apple.

Багато експертів відзначають, що останні моделі iPhone не так вже сильно відрізняються від, наприклад, смартфонів Samsung - чому дві корпорації постійно і воюють у судах, відстоюючи свою першість в тих або інших технологічних і дизайнерських рішеннях. Однак Apple як і раніше краще продається.

Раніше повідомлялося, що экс-співробітник Apple розповів про несподівані нюанси роботи в компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції