Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-співробітник Apple розповів про несподівані нюанси роботи в компанії

Він вказав, з чим йому довелося зіткнутися за час роботи там.

Екс-працівник компанії Apple поділився деталями роботи в компанії, які воліють не поширювати. Про це розповідає видання Metro. В США працівники отримують хороші пільги, але часто змушені йти на досить божевільні речі заради цього. 

З переваг екс-працівник називає хорошу зарплатню і чудовий колектив. Найбільш геніальним працівникам тут зазвичай платять мінімум $ 30 за годину. Стосовно команди, то, за його словами, тут справді працюють круті й трудолюбиві люди (зазвичай). Також серед переваг варто відзначити відсутність поглядів зверху вниз від керівництва, що теж немало важливо в будь-якій роботі.

Основним мінусом є велика кількість клієнтів, які дратують. Сюди можна віднести таких, які, наприклад, в магазині Apple розказують про переваги Android, ставлять продавцям нелогічні запитання та просять скористатися їхньою знижкою.

Часто трапляються відчайдухи, які бажають вкрасти модель гаджета просто з вітрини. Інколи їхні методи є як мінімум дивними, як от спроба перегризти кабель з'єднання з надією, що цього ніхто не помітить.

Окремо можна говорити про пристрої, які приносять на діагностику. Екс-працівник згадує особливо незвичні випадки, коли всередені гаджетів знаходили личинки, котяче хутро і навіть клопів. 

Бувають особливо цікаві клієнти, як от ті, що звертаються по допомогу, попередньо не закривши більш, ніж 30 вкладок з порнографічними роликами, які вмикаються одночасно під час відкриття браузера.

Нагадаємо, що нещодавно ЗМІ розсекретили подробиці про майбутній електромобіль Apple. передбачають, що він стане гідним конкурентом на ринку авто.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції