Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook, Instagram та WhatsApp працюють зі збоями

Глобальні проблеми зафіксували на різних континентах.

У світі в останні кілька годин спостерігається нестабільна робота соцмережі Facebook, фотоспільноті Instagram та месенджера WhatsApp. Усі ці сервіси належать компанії Facebook.

Згідно даних сайту з моніторингу роботи мережі DownDetector, найчастіше користувачі скаржаться на неможливість завантажити фото та переглянути стрічки оновлень. У месенджерах Facebook і WhatsApp можуть не відправлятися і не приходити надіслані повідомлення.

Найчастіше з цими проблеми звертаються юзери із США, Бразилії та Західної Європи – Франції та країн Бенілюксу. Проблеми відчутні також у Польщі, Росії, порівняно в меншій мірі – в Україні.

Раніше у червні стався глобальний збій у роботі месенджера Telegram. Проблеми з підключенням відчули на собі користувачі в Україні, Італії, Іспанії, Латвії, Польщі, Великій Британії та Білорусі. Однак протягом години ситуація налагодилася.

ВідеоКвиткова лихоманка. В онлайн-системі продажу квитків "Укразалізниці" стався масштабний збій

"Укрзалізниця" відкрила продаж місць на святкові дати у популярних напрямах і не впоралась з кількістю охочих. Напередодні електронна система зламалася. Сьогодні зранку ситуація повторилася. 

Квиткова лихоманка. В онлайн-системі продажу квитків "Укразалізниці" стався масштабний збій

Залиште свій коментар

Вибір редакції