Google нагадав про День солідарності трудящих авангардним дудлом

В ніч проти 1 травня "обкладинка" пошуковика змінилася.

У ніч проти неділі логотип пошуковика Google змінився: до літер додалися різнокольорові люди, які виконують різноманітну роботу.

Так Google дудлом нагадав про Міжнародний день солідарності трудящих.

День праці — свято, що відзначається в 143 країнах (зокрема, в Україні) 1 травня або у перший понеділок травня. В Україні 1 і 2 травня оголошено вихідними днями. Походження Дня солідарності трудящих нерозривно пов'язане з боротьбою за коротший робочий день, яка почалася практично з появою фабричної системи виробництва в США.

У 1890 році Міжнародний день солідарності трудящих уперше відзначили в багатьох країнах світу — масовими мітингами, демонстраціями та страйками. В Україні День робітничої солідарності вперше відзначили у Львові — 1890 року. На схід від Збруча це вперше сталося 1900 року.

 

Зауважимо, що так звані Google Doodle — це логотипи, які відрізняються від стандартного. Вони зазвичай приурочені до якоїсь події, свята, річниці. Варто зазначити, що вони можуть бути локальними. Тимчасові логотипи стали з'являтися в Google із 1998 року і за роки роботи пошуковика їх назбиралося більше тисячі.

Нагадаємо, що раніше Google дудлом відзначив день народження творця японської "мівіни"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: