Львівські вчені винайшли еліксир молодості

Після випробувань львівського "коктейлю" на щурах, у них посилилася сексуальна активінсть, зріс апетит і заблищала шерсть.

Група фахівців з Львівського медичного університету винайшла коктейль, який, за їхніми твердженнями, зможе продовжити людині молодість.

Дослідженням керували професор Ярослав Алексевич та Володимир Монастирський. Поки що еліксир випробували на 22-х щурах "похилого віку", скоро його розпочнуть тестувати і на добровольцях.

Після терапії дряхліючі гризуни почали з апетитом їсти, у них заблищала шерсть, посилилася сексуальна активність і навіть з'явилося потомство.

"Наше дослідження відкриває шлях до створення ефективного способу омолодження організму людини", - вважає один з авторів диво-сироватки, 74-річний професор Алексевич.

Він розповів, що чудодійний еліксир вводиться в організм внутрішньовенно. До складу коктейлю входять речовини, які запобігають утворенню тромбів і діють, як п'явки. Окрім нього, до курсу лікування додається обов’язкове вживання напою з вітамінами, мікроелементами, антиоксидантами, амінокислотами.

Читайте також:

Фізична активність уповільнює процес старіння

У США розрізали мозок людини, яка стала найбільшою загадкою неврології

В Україні випробують вітчизняний препарат проти раку

Тривалість життя людини можна визначити за її обличчям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: