НАСА виявила у Сонячній системі "планету смерті"

Вчені НАСА виявили планету, котра викликає природні катастрофи на Землі кожні десятки мільйонів років. Планета отримала назву "Немезіс" або "Зірка смерті". Спостерігати за нею неможливо.

Вчені НАСА виявили у складі Сонячної системи невидиму планету, з впливом якої пов'язані катастрофи, які відбуваються на Землі з періодичністю в десятки мільйонів років.

За даними дослідників, "Немезіс" або "Зірка смерті", в п'ять разів перевершує за розмірами Юпітер і є коричневим карликом, який не піддається спостереженню.

Вчені вважають, що, проходячи через хмари Оорта, гравітаційне поле Немезіс направляє в бік Землі метеорити, комети.

Відзначимо, що коричневий карлик - це не зовсім планета, вона належить до класу субзіркових об'єктів. Маса даної категорії космічних тіл становить 75-80 мас Юпітера.

Для виявлення коричневих карликів використовуються коронографа, сенсорні телескопи і широкопольні шукачі.

Нещодавно Європейський астрономічний телескоп "Планк" виявив на Чумацькому Шляху величезну смугу з холодного пилу та газу, яка тягнеться через нашу Галактику.

Температура гігантських газопилових структур становить лише 12 градусів вище абсолютного нуля. Пилові "хмари" віддалені від Сонця на відстань близько 500 світлових років.

Читайте також:

Астрономи побачили прихід весни на Плутоні

Марсіанська зима вбила американський апарат Phoenix

У нашій Галактиці знайдено гігантську пилову хмару
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: