NASA вперше показала в дії новий марсохід

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Апарат пройшов тест-драйв у лабораторії.

Марсохід Mars-2020 пройшов тест-драйв у лабораторії реактивного руху NASA. Про це повідомляє Громадське.

На YouTube-каналі американського аерокосмічного управління з’явилося відео проведених випробувань. Це перші кадри, що фіксують роботу Mars-2020. Марсохід прокотився невеликими рампами вперед-назад і зробив кілька інших маневрів у лабораторії. Тести були успішними.

NASA планує запустити Mars-2020 у космос влітку наступного року, а до цілі своєї місії він має дістатися в лютому 2021 року. Марсохід буде шукати ознаки мікробного життя, аналізувати клімат і геологію, а також збирати потрібні зразки на Марсі. Розробники апарата переконують, що він зможе приймати більше самостійних рішень, ніж його попередники, а також має більш стійку та витривалу конструкцію.

Фотогалерея NASA опублікувало нові фото з Марсу (13 фото)

Раніше повідомлялося, що марсохід NASA Curiosity виявив високу кількість метану в повітрі на Марсі, що може бути ознакою життя на планеті деяких мікроорганізмів. Метан може також утворюватися в результаті геотермальних реакцій, що відбуваються й без участі живих організмів. Крім того, газ міг виходити з розломів на поверхні Марса, зберігаючись там мільйони років.

Відео NASA оголосила про завершення роботи марсохода "Opportunity"

Замість запланованих трьох місяців він досліджував червону планету 15 років. Жоден з апаратів не перебував на Марсі так довго. За цей час "Opportunity" подолав 45 кілометрів. Саме завдяки йому учені з'ясували, що на Марсі колись була вода. 

NASA оголосила про завершення роботи марсохода "Opportunity"

Залиште свій коментар

Вибір редакції