В Японії незабаром з'явиться робот-дитина

Робот за рівнем свого розвитку повинен нагадувати п'ятирічну дитину.

Японська корпорація Toyota Motor представила робота Kirobo Mini, який повинен позбавити від самотності японців, які все частіше не можуть знайти собі партнера і не заводять дітей.

Про це повідомило "BBC Russian".

Єдиною функцією робота є підтримка діалогу, причому говорить він дуже високим голосом. Робот здатний розпізнавати емоції людини і реагувати на них, але не здатний розпізнавати обличчя.

Робот за рівнем свого розвитку повинен нагадувати п'ятирічну дитину. Kirobo Mini трохи погойдується, імітуючи рухи дитини, у якоъ ще не до кінця розвинені навички координації.

На думку одного з творців робота, дизайнера Фумінорі Катаока, подібні функції повинні сприяти появі емоційної прихильності до робота.

Компанія планує почати продаж роботів з наступного року, вартість такого робота  складе 39,8 тис. ієн (приблизно 392 долари). На жаль, Тoyota не планує експортувати робота в інші країни.

Як заявляють в компанії, створення Kirobo Mini стало важливим кроком на шляху до винаходу більш просунутих роботів, здатних розпізнавати і реагувати на людські емоції.

Нагадаємо, сингапурські вчені вирішили питання хабарів на будівництві, запропонувавши приймати готові об'єкти роботам. Науковці впевнені, що від пильного та непідкупного ока машини не вдасться приховати очевидні технічні негаразди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: