Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Virgin Galactic успішно випробувала космічний корабель

Протягом 10 хвилин космоплан самостійно переміщувався. 

Компанія Virgin Galactic провела успішні випробування нового суборбітального космоплана VSS Unity класу SpaceShipTwo.

Тестовий політ був здійснений 3 грудня, повідомляється на сайті Virgingalactic.

Зазначається, що VSS Unity піднявся з тестового майданчика разом із літаком-носієм WhiteKnightTwo. Політ тривав 1 годину і 20 хвилин. Своєю чергою, 10 хвилин космоплан самостійно переміщувався, а згодом і приземлився.

На борту VSS Unity і WhiteKnightTwo  було кілька пілотів. У несучому літаку також був інженер.

Вільний політ класу SpaceShipTwo став першим у серії випробувань нового суборбітальний корабля. Наразі повідомляється, що випробування минуло успішно.

"Початкові дані, які ми отримали, а також зворотний зв'язок від наших двох пілотів показують, що сьогоднішній політ минув дуже добре, але потрібен час, щоб ретельно проаналізувати характеристики транспортного засобу перед підготовкою до нашого наступного випробування. Ми з нетерпінням чекаємо на повернення в небо після того, як інженери скажуть, що ми готові це зробити", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в 2014 році перший екземпляр з назвою VSS Enterprise зазнав аварії під час випробувального польоту. Під час випробувань на облавку було двоє пілотів, один із яких загинув.

Зауважимо, що компанія Virgin Galactic, яка входить в Virgin Group,  планує організовувати туристичні суборбітальні космічні польоти і запуски невеликих штучних супутників. У майбутньому компанія планує запропонувати своїм клієнтам і орбітальні польоти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції