WhatsApp глобально "ліг" і не працює в усьому світі

Дата публікації
Перегляди
4853
Поділитись:
WhatsApp
Viber
WhatsApp глобально "ліг" і не працює в усьому світі

Фото: Reuters

Користувачі не можуть відправити та отримати повідомлення.

Популярний додаток WhatsApp "ліг" і не працює – про це повідомляють сотні користувачі в усьому світі.

Проблеми з месенджером з’явилися 30 листопада, приблизно о 20.00 за київським часом. Від збоїв у роботі WhatsApp у першу чергу страждають користувачі з Великої Британії, Європи та США. Про проблеми в роботі додатку також пишуть мешканці Південної Африки, Бразилії, Азербайджану, Латвії та Росії.

Незалежний сайт Detector Down, який відслідковує проблеми в роботі популярних додатків, отримав сотні звернень із скаргами на проблеми з WhatsApp.

Приблизно 62% користувачів відчувають проблеми з підключенням до додатку, 24% мають проблеми з отриманням повідомлень, а 13% постраждали від проблем із входом в WhatsApp.

Програма, що належить компанії Facebook, виглядає досить надійною і не часто страждає від серйозних збоїв, однак вона використовується більш ніж одним мільярдом людей у всьому світі, тож будь-які проблеми можуть вплинути на сотні мільйонів користувачів.

Речник Whatsapp сказав британському виданню The Independent: "Користувачі WhatsApp в усьому світі не можуть отримати доступ до цієї служби. Ми приносимо вибачення за незручності та працюємо над вирішенням цієї проблеми якомога швидше ".

Раніше повідомлялося, що WhatsApp перестане працювати на застарілих гаджетах. Мессенджер не буде доступний на iPhone 3GS, пристроях Windows Phone 7 і смартфонах, що використовують операційну систему Android 2.1 і версій 2.2. 

Наступна публікація