Азаров вважає необхідними пластичні операції

Дата публікації
Перегляди
2336
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров вважає необхідними пластичні операції

Азаров не збирається робити пластичну операцію / Фото: Прес-служба Кабінету міністрів

Хоча сам прем'єр робити пластику не збирається.

Микола Азаров переконаний, що вибори мера Обухова показали велику довіру виборців до Партії регіонів.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Це дуже важлива подія. До цих виборів мера Обухова було привернуто увагу безлічі іноземних спостерігачів, велика кількість співробітників посольства США знаходилася на виборчих дільницях, і наш кандидат здобув переконливу перемогу", - зазначив він.

"Це показник великої довіри людей до нашої політичної сили", - упевнений прем'єр.

"Люди розуміють, що важко проходить процес виходу з кризи, і важко живеться людям. Проте у них є впевненість, що саме наша політична сила зможе реально покращити їхнє життя. І тому у важкій політичній боротьбі наш кандидат здобув переконливу перемогу", - пише Азаров.

"Це спростовує наклепи наших політичних опонентів, які говорять про фальсифікації, порушення, а тут цей приклад показав, що можна перемогти в чесній політичній боротьбі. Я завтра приїду особисто привітати нового мера з переконливою перемогою", - вважає Азаров.

Відповідаючи на питання, як він ставиться до пластичної хірургії, прем'єр зауважив, що не збирається робити пластичну операцію.

"А чим викликаний Ваш інтерес? Ви що, хочете мені порадити це зробити? Хочу задовольнити Вашу цікавість. Особисто для себе я ставлюся до цього негативно, але в низці випадків вважаю це можливим, а іноді і необхідним", - підсумував Азаров.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2336
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація