Азаров знову обіцяє реальне покращення життя

Дата публікації
Перегляди
2278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров знову обіцяє реальне покращення життя

Азаров не втомлюється вихваляти соцпрограму президента / Фото: AFP

Прем'єр переконаний, що соцпрограма Януковича дозволить подолати в країні соціальну нерівність між бідними та багатими.

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що на сьогоднішній день Україна має всі можливості для реального покращення якості життя народу.

"Період затягування пасків закінчився. Нарешті створений фундамент для реального підвищення якості життя. Президент поставив перед урядом найбільш відповідальну, наймасштабнішу задачу за час незалежності України - реалізувати нову стратегію в соціальній політиці", - сказав він, пише ЛІГАБізнесІнформ.

За словами глави уряду, метою нової соціальної політики має стати подолання соціальної нерівності, яка виникла в Україні за 20 останніх років, а для цього необхідно створити ефективну та дієву систему соціального захисту, яка б гарантувала надання допомоги кожному громадянинові України.

"Необхідно підвищити рівень життя громадян, щоб представники всіх соціальних груп відчули позитивний ефект від розвитку економіки", - додав Азаров.

Нагадаємо, за підрахунками Адміністрації президента та міністра соцполітики Сергія Тігіпка, реалізація нової соцпрограми коштуватиме країні як мінімум 16 млрд доларів. При цьому 11 з них вже нібито Кабмін має.

Азаров переконаний, що період затягування пасків закінчився

Азаров переконаний, що період затягування пасків закінчився

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація