Прокуратура почала мститись за колег, звільнених через справу Макар

Дата публікації
Перегляди
7696
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прокуратура почала мститись за колег, звільнених через справу Макар

Прокуратура "наїхала" на журналістів через справу ґвалтівників / Фото: novosti-n.mk.ua

Прокуратура вирішила розібратися зі ЗМІ, які поширили інформацію про те, що двоє підозрюваних були відпущені.

У Миколаєві прокуратура вирішила розібратися зі ЗМІ, які поширили інформацію про те, що двоє з трьох підозрюваних у нападі на Оксану Макар були відпущені з-під варти.

Як повідомляє видання "Novosti-n.mk.ua", сьогодні до редакції газети "Наше місто Миколаїв", яка одна з перших опублікувала історію Оксани Макар, подзвонив представник територіального управління Державного нагляду з охорони праці по Миколаївській області. Невідомий повідомив, що в їхню установу прийшло подання з прокуратури Миколаївської області з вимогою провести перевірку газети. Представник Держнагляду поставив до відома, що з перевіркою прийде вже сьогодні, до кінця робочого дня.

Таким чином, за дивним збігом обставин, прокуратура зацікавилася виконанням вимог законодавства про охорону праці в газеті після того, як друковане видання в подробицях написало про порушення з боку правоохоронців у справі Макар. Саме після галасу в ЗМІ Генеральний прокурор України провів "чистку" в лавах миколаївської прокуратури: прокурор Центрального району та його заступник були звільнені, ще низка співробітників прокуратури отримали догани та стягнення.

Нагадаємо, в Миколаєві троє чоловіків заманили в квартиру 19-річну Оксану Макар і зґвалтували її. Після чого, щоб приховати сліди злочину, душили і спробували її спалити. Підозрювані у цій справі виявилися синами впливових екс-чиновників.

На даний момент жертва миколаївських садистів Оксана Макар знаходиться в Донецькому опіковому центрі відновної медицини у важкому стані.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7696
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація