Яна Клочкова пішла на побачення з репером

Яна Клочкова пішла на побачення з репером

Яна пішла на побачення / Фото: прес-служба

Психолог порадив Яні спробувати розкритися на експрес-побаченнях.

Психолог порекомендував Яні Клочковій Speed ​​Dating або "вечір експрес-побачень".

Такі побачення проходять в спеціальному кафе, де пані сидять за столиками, а чоловіки через кожні 7 хвилин послідовно пересідають від однієї пані до іншої. Після кожного міні-побачення гості відзначають свої враження про співрозмовника в "карті симпатій". Обмінюватися контактами відразу не бажано, щоб зберегти інтригу. Після закінчення блоку міні-побачень організатори порівнюють "карти симпатій", і, в разі збігу інтересів, пара може продовжити спілкування за столиком. Ну а далі кожен сам вирішує, розвивати ці відносини чи ні.

Саме такий формат побачення запропонував Яні ведучий нового проекту "1+1" "І прийде КОХАННЯ" психолог Вадим Колесников. Яна не очікувала подібного формату побачення, адже, за правилами проекту, учасниці обирають за анкетами одного з трьох запропонованих чоловіків і запрошують його на зустріч.

Але ведучий наполягав, і Яні нічого не залишалося робити, як погодитися.

"Справа в тому, що Яна публічна людина і навколо неї постійно крутиться багато супер-гідних чоловіків. Але в силу попереднього досвіду їй складно вийти з власного "кокона" і відкритися людині. При цьому, як Яна сама нам розповіла, вона абсолютно спокійно знайомилася в інтернеті, то досвід дистанційного спілкування у неї є. Ми спеціально поставили її в ситуацію, в якій чоловіки не тільки миготять у неї перед очима, але і знаходяться близько від неї. Ми скоротили її зону безпеки до півметра. Це допомогло Яні, як людині досить емоційній, перенести свої емоції на співрозмовника, який перебував в її зоні особистого комфорту", - пояснив Вадим Колесников.

Результатом експрес-побачення стало знайомство Яни з якимсь Олексієм.

Як будуть розвиватися відносини олімпійської чемпіонки і репера, стане відомо 27 березня у другій серії "І прийде КОХАННЯ" - о 21.15 на 1 +1.

Повʼязані теми:

Наступна публікація