Єфремову нагадали, як регіонали "кришують" виродків і мажорів

Дата публікації
Перегляди
3234
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Єфремову нагадали, як регіонали "кришують" виродків і мажорів

Максима Присяжнюка вигнали з "Молодих регіонів" / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

БЮТ називає слова Єфремова про причетність їхнього депутата до зґвалтування в Умані брехнею.

Партія "Батьківщина" заявляє, що сьогоднішній коментар керівника фракції Партії регіонів пана Єфремова щодо жахливого кримінального злочину в Умані має на меті показати суспільству, що не тільки члени ПР ґвалтують і спалюють людей. Так, як це мало місце у Миколаєві, де за участі виродка з "Молодих регіонів" зроблено звірячу розправу над 18-тирічною Оксаною Макар, яка сьогодні в лікарні бореться за власне життя, йдеться у повідомленні прес-служби.

"Саме для того, щоб відвернути увагу людей від миколаївської трагедії, у Верховній Раді України паном Єфремовим зроблено заяву про начебто причетність до подібного злочину в Умані представника нашої політичної сили", - наголошують у "Батьківщині".

"З огляду на це, заявляємо, що слова Єфремова є абсолютною брехнею. Олександр Румик не має жодного відношення до нашої політичної сили, він не є ані керівником партійної організації, ані членом "Батьківщини".

Для нас важливим є не тільки те, де і в якій політичній силі знайшовся покидьок, а щоб він, незважаючи на політичні, владні, партійні "криші", неминуче відповів перед законом.

Закон повинен бути один для всіх. У тому числі й для сина Демішкана, який, втопивши безневинну людину, нині гуляє на волі. І для уманських покидьків. І для дочки депутата від Партії регіонів Ковача, яка збила безневинну людину. І для багатьох інших мажорів, які сьогодні, відчуваючи власну безкарність, влаштували криваві сафарі в країни.

Партія "Батьківщина" вимагатиме суворої відповідальності для злочинців з Умані, Миколаєва чи будь-якого іншого населеного пункту, незалежно від їхньої причетності до партій чи високих посад", - наголосили в прес-службі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3234
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація