Фірсов через суд намагається повернути собі мандат

Політик подав позов до ВАСУ.

Колишній нардеп Єгор Фірсов, якого тиждень тому позбавили мандату, оскаржує втрату депутатства у Вищому адміністративному суді, йдеться у ТСН.12:00.

4 квітня близько 11 години він разом із юристами подав позов до канцелярії суду. Відповідачі - політична партія Блок Петра Порошенка та Центральна виборча комісія.

Рішення про вигнання із партії і з сесійної зали Єгора Фірсова, а також його колеги Миколи Томенка, ухвалив закритий з'їзд пропрезидентської "Солідарності" півтора тижні тому через їхній вихід із фракції БПП.

Фірсов залишив її лави через, за його словами, присутність у фракції корупціонерів. Томенко - на знак протесту проти ухвалення "антисоціального", на його думку, бюджету країни. Фірсов не приховує, що має великі сумніви у справедливому розгляді свого позову, але без цієї спроби неможливе звернення до Європейського суду з прав людини.

"Як ви знаєте, такого закону про імперативний мандат не існує! Його немає! Парламент його не прийняв. Ні в однієї країни Європи такої норми про імперативний мандат немає", - пояснює суть свого позову Фірсов.

Нагадаємо, 25 березня позачерговий з'їзд БПП позбавив депутатських мандатів одразу двох нардепів – Миколу Томенка та Єгора Фірсова, які вийшли з цієї парламентської фракції.

Раніше Томенко вже подав позов до суду проти БПП щодо позбавлення його мандата нардепа. Екс-парламентар запевнив, що готовий дійти до Європейського суду з прав людини.

Фірсов оскаржить у ВАСУ позбавлення його депутатського мандата

Нагадаю, рішення про вигнання із партії, а, відповідно, і з сесійної зали Єгора Фірсова, а також його колеги Миколи Томенка, закритий з'їзд пропрезидентської "Солідарність" ухвалив півтора тижні тому. Двоє вигнанців вийшли із фракції БПП ще взимку. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: