Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв не вважає Україну державою

На думку Медведєва, порівняння РФ та України недоречне

В РФ заявили, що в Україні немає промисловості та заперечили наявність державності. Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв під час профільної наради з безпеки у вугільній галузі, пишуть "Ведомости".

Медведєв заявив, що вугільну промисловість Росії не варто порівнювати з українською, де за даними "Ростехнагляду" смертність гірників у шахтах більша.

"Навіщо ви з Україною порівнюєте? Там ні промисловості, ні держави. Та й раніше не було промисловості", - заявив російський прем'єр.

Втім, потім Медведєв заявив, що промисловість в 2013 році в Україні все ж була, а от визнати Україну державою прем'єр відмовився.

"Ну, значить, промисловість там була, а держави і тоді не було", - сказав він.

У Москві зазначили, що в смертність в українських шахтах становить 1,2 людини на мільйон тонн вугілля, в той час як в РФ – 0,53.

При цьому наголошувалось, що із 61 шахти в РФ, де ведуться видобувні роботи, 19 – небезпечних, і 25 належать до категорії "надкатегорійних".

Нараду Медведєв зібрав у зв'язку із вибухами на вугільній шахті "Північна", де наприкінці лютого загинуло 36 осіб.

Раніше, прем'єр-міністр Дмитро Медведєв образливо прокоментував заяву глави СБУ Василя Грицака про можливий "російський слід" у терактах в Брюсселі, назвавши українського посадовця "придурком". Згодом до образ Гицака підключився і глава Адміністрації президента РФ Сергій Іванов.

У Службі безпеки України здивовані бурхливою реакцією керівництва РФ щодо припущення голови спецслужби Василя Грицака щодо можливого "російського сліду" в терактах у Брюсселі.

В СБУ вважають, що "придурками" і "дегенератами" слід називати тих, хто посилає своїх співгромадян – цивільних та військових – на неоголошену війну з колись братнім народом; а коли ті повертаються додому понівеченими або у рефрижераторах – відмовляються від них зі словами "мы вас туда не посылали".

Залиште свій коментар

Вибір редакції