ГПУ і Канада обговорюють санкції щодо Портнова – Рябошапка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор запевнив, що це питання перебуває на контролі правоохоронного органу.

Генеральна прокуратура України перебуває в процесі переговорів із урядом Канади щодо продовження санкцій протии одного з керівників Адміністрації президента в часи Віктора Януковича Андрія Портнова. Про це заявив генпрокурор Руслан Рябошапка, повідомляє РБК-Україна.

Цю інформацію він оприлюднив під час засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Водночас Рябошапка не став коментувати, коли можна чекати на завершення цих переговорів, а також якою є вірогідність, що санкції з Портнова будуть зняті. "Коли вона закінчиться, ми про це повідомимо публічно. Поки не закінчилася вся ця ситуація, ми не можемо коментувати більше", - пояснив керівник ГПУ.

Кілька днів тому повідомлялося, що в Канаді допускають скасування санкцій супроти Портнова. У посольстві України в Канаді не стали коментувати ймовірність зняття санкцій, бо "у питаннях санкцій Канада, як правило, враховує позицію Генеральної прокуратури України з огляду на її визначену законодавством ключову роль у міжнародно-правовому співробітництві".

Відео Портнов прокоментував протести проти свого призначення на викладацьку посаду

Ректор Київського університету імені Шевченка скасував свій же наказ про працевлаштування на викладацьку посаду колишнього заступника глави адміністрації Януковича Андрія Портнова , а також перепросив за його призначення. Сьогодні документ мають ще офіційно зареєструвати.  

Портнов прокоментував протести проти свого призначення на викладацьку посаду

Залиште свій коментар

Вибір редакції