Інтерпол припинив розшук Андрія Клюєва

Дата публікації
Перегляди
707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Інтерпол припинив розшук Андрія Клюєва

Фото: УНІАН

Глава Адміністрації президента Януковича - ще один чиновник, стосовно якого Інтерпол припинив розшук.

Інтерпол припинив розшук колишнього секретаря РНБО та главу Адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на речника Національної поліції України Ярослав Тракало.

Відповідне рішення ухвалила Комісія з контролю за файлами Інтерполу на 99-й сесії.

За словами речника Нацполіції, що українське бюро Інтерполу передало копію рішення Генеральній прокуратурі України як органу досудового розслідування.

28 лютого 2014 року Клюєва було оголошено у розшук. СБУ встановила, що Клюєв перебуває на території Росії. Своєю чергою, слідчий суддя вирішив, що наведені у клопотанні докази сторони обвинувачення про виклик обвинуваченого до слідчого шляхом відправлення йому поштою повідомлень під час проведення досудового розслідування не підтверджені в судовому засіданні належними доказами.

Також суд вирішив, що інформація про перебування Клюєва на території РФ є припущенням і документально не підтверджена. У зв'язку із цим суд повернув клопотання Генпрокуратурі як таке, що не відповідає нормам Кримінально-процесуального кодексу.

Нагадаємо, 21 червня, у ГПУ повідомили, що 1 червня з метою встановлення місцеперебування підозрюваного Андрія Клюєва, суддею Печерського районного суду Києва було надано дозвіл на обшук у житловому будинку, який згідно з даними реєстраційної служби належить йому та розташований в смт Козин. Тоді оперативна група у складі працівників Генпрокуратури, Національної поліції України прибули за вказаною адресою для проведення слідчих дій. 

У листопаді 2015 року ГПУ заявили, що безпосереднє рішення про розгін студентів Євромайдану ухвалив Віктор Янукович, який дав відповідне доручення Віталію Захарченку та Андрію Клюєву. Як зазначив тоді Горбатюк, кожен із них доручив реалізацію цього плану тодішньому заступнику секретаря РНБО Володимиру Сівковичу, очільнику київської міліції Валерію Коряку та голові Київської міської держадміністрації Олександру Попову.

Прокуратура намагається відібрати лісові землі братів Клюєвих в Конча-Заспі

Прокуратура намагається відібрати лісові землі братів Клюєвих в Конча-Заспі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація