Інтерпол зняв з розшуку міністра часів Януковича

Інтерпол зняв з розшуку міністра часів Януковича

Фото: УНІАН

За словами адвоката, справу Едуарда Ставицького визнано політичною.

Комісія з контролю за файлами Інтерполу ухвалила рішення про зняття з розшуку міністра енергетики та вугільної промисловості часів Януковича Едуарда Ставицького.

Про це у Facebook написав його адвокат Юрій Іващенко і оприлюднив офіційне підтвердження цього рішення від Інтерполу.

"Сьогодні отримано офіційне підтвердження з Інтерполу і від Комісії з контролю за файлами Інтерполу, що скарга Едуарда Ставицького повністю задоволена, його кримінальне переслідування визнано політичним. Комісія взяла до уваги наші аргументи", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, у серпні 2016 року Генеральна прокуратура України спрямувала до Ізраїлю запит щодо видачі Ставицького. Правоохоронні органи Ізраїлю запит отримали, але жодної відповіді поки немає. 

Ставицький переховується під іменем Натан Розенберг, у 2014 році він отримав громадянство Ізраїлю. Служба безпеки України оголосила Ставицького в розшук у квітні 2014 року у кримінальному провадженні за ст.191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). 

Ставицький перебував у розшуку Інтерполу через звинувачення у сприянні екс-президенту Вікторові Януковичу у захопленні "Межигір'я". Сам екс-міністр мешкає в Ізраїлі, звідки нещодавно спростував чутки про свій арешт.

Україна надала Ізраїлю документи для оголошення підозри та екстрадиції Ставицькому

Україна надала Ізраїлю документи для оголошення підозри та екстрадиції Ставицькому

Повʼязані теми:

Наступна публікація