Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ розповіли подробиці обшуку у будинку Клюєва

Слідчі дії у справі екс-глави АП ще тривають.

Сьогодні, 21 червня, у ГПУ повідомили, що 1 червня з метою встановлення місцеперебування підозрюваного Андрія Клюєва, суддею Печерського районного суду Києва було надано дозвіл на обшук у житловому будинку, який згідно з даними реєстраційної служби належить йому та розташований в смт Козин.

Як повідомила прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган, сьогодні оперативна група у складі працівників Генпрокуратури, Національної поліції України прибули за вказаною адресою для проведення слідчих дій, які тривають.

У ГПУ нагадали, що головним слідчим управлінням ГПУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.10.2014 за підозрою екс-глави АП України А. Клюєва та інших у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27 (види співучасників), ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій), ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України. 

У листопаді 2015 року ГПУ заявили, що безпосереднє рішення про розгін студентів Євромайдану ухвалив Віктор Янукович, який дав відповідне доручення Віталію Захарченку та Андрію Клюєву. Як зазначив тоді Горбатюк, кожен із них доручив реалізацію цього плану тодішньому заступнику секретаря РНБО Володимиру Сівковичу, очільнику київської міліції Валерію Коряку та голові Київської міської держадміністрації Олександру Попову.

Слід зазначити, що слідчі ГПУ помилились адресою під час обшуків. Вони спочатку прибули до помешкання нардепа Олега Ляшка, що викликало в нього хвилю обурення і звинувачень у репресіях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції