Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін призначив заступницю Супрун

Заступником міністра охорони здоров’я України стала Ольга Стефанишина.

Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про призначення на посаду заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної.

Як зазначається, новий заступник міністра відповідатиме за напрямки євроінтеграції та закупівель лікарських засобів. До того ж Стефанишина продовжить роботу із розширення доступу людей до лікування через координацію та реформу державних закупівель ліків. Іншим пріоритетом її роботи стане виконання Україною ключових зобов’язань у рамках Угоди про Асоціацію з ЄС.

"Ольга Стефанишина більше 10 років займається адвокацією прав пацієнтів. Вона є співзасновницею, а з 2011 року виконавчим директором благодійного фонду "Пацієнти України", що об’єднує людей з різними захворюваннями у боротьбі за право на життєво необхідне лікування. Ольга є співавтором закону про передачу державних закупівель лікарських засобів міжнародним спеціалізованим організаціям. Цей реформаторський закон допоміг виключити корупційну складову із системи державних закупівель ліків та щорічно заощаджує Україні до 40% державного бюджету", - додали у міністерстві.

Окремо наголошується, що одним із досягнень фонду є створення електронної платформи "Є Ліки", де кожен пацієнт може переглянути наявність ліків у лікарні, що є важливим кроком у напрямі розвитку електронної системи охорони здоров'я.   

Зазначимо, з 2007 до 2011 року Ольга була керівником відділу політики та адвокації Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, з 2004 до 2006 - працювала в Національному комітеті Товариства Червоного Хреста України, координувала проект МАТРА "Реінтеграція безпритульних жінок у Києві: інтегральний підхід на місцевому рівні" в Головному управлінні соціального захисту населення Києва.

Нагадаємо, в Україні нині розпочинається глобальна медична реформа. Раніше Супрун розповіла, скільки коштуватиму медичні послуги після реформи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції