Заступник Супрун йде з посади через "втрату взаємної довіри"

Сивак згодом розповість про те, чому вирішила піти. 

Заступник в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун Оксана Сивак іде у відставку.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні мій останній день на посаді заступника Міністра охорони здоров'я у складі цієї команди. Повідомляю про це оскільки не хочу, щоб це породило чутки, здогадки і версії", - заявила вона.

Сивак зауважила, що таке рішення ухвалила, перш за все, через розбіжності у підходах до командної роботи та втрату взаємної довіри.

Сьогодні мій останній день на посаді заступника Міністра охорони здоров'я у складі цієї команди. Повідомляю про це оскіл...

Опубліковано Oksana Syvak 9 серпня 2017 р.

"Пріоритетом моєї команди була і лишається максимальна прозорість роботи Міністерства, що видно з усіх напрямів у моєму підпорядкуванні. Це був важкий рік, протягом якого ми гідно справлялися зі своїми обов'язками. Як і раніше вважаю, що система охорони здоров'я потребує реальних змін. Багато етапів вже реалізовано, частина – в процесі, є й те, що не вдалося", - додала вона.

Також заступник Супрун висловила подяку колегам та медичній спільноті за спільну роботу і сказала, що згодом розповість, чому вирішила піти. 

Нагадаємо, сьогодні, 9 серпня, після понад року перебування на посаді голова правління "Укрзалізниці" Войцех Балчун написав заяву про звільнення. 

Залиште свій коментар