Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кравчук пояснив, чому Мінські угоди більше не працюють

Мінські домовленості були ефективними на початку, проте зараз не здатні вирішити питання територіальної цілісності.

Досягнуті в Мінську домовленості вичерпали свої можливості і не зможуть вирішити питання відновлення територіальної цілісності України.

Таку думку в ефірі 5 каналу висловив перший президент України Леонід Кравчук.

За його словами, Мінські домовленості не можуть вирішити стратегічне завдання звільнення окупованих територій і відновлення контролю над ними і державним кордоном.

"Нормандський процес"... Вони поговорили, а потім сказали "мінській групі" прийняти якийсь документ. Такий політичний міжнародний процес цікавий, де говорять в одному місці і не підписують глави держав, а переводять в інший статус цей процес і підписують люди, які не мають повноважень для таких підписів. "Мінський процес" своє зробив", - додав Кравчук.

На його думку, Мінські домовленості були ефективними на початку, проте зараз не здатні вирішити питання відновлення територіальної цілісності держави.

"Я оцінюю "мінський процес" позитивно на початку, коли необхідно було посадити всіх за стіл переговорів, але тепер уже цей процес не вирішить ту задачу кардинально, історично, яка необхідна Україні", - сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції