Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кравчук не виключає можливий розпад Росії, але за певних умов

Кравчук не виключає можливий розпад Росії, але за певних умов

РФ тримає дуже сильна імперська філософія.

Розпад Росії цілком можливий, але це не відбудеться лише під економічним тиском.

У цьому переконаний перший президент України Леонід Кравчук, який дав інтерв'ю "Фокусу".

На думку політика, наразі від розпаду країну рятує сильна імперська філософія. Втім, розвал РФ можливий, адже вона не настільки міцна, як був СРСР, який уже не існує.

"Я вчився в Москві і бував у багатьох регіонах Росії. Був у великих містах і селах та можу говорити впевнено: імперська філософія там настільки сильна, що під одним економічним тиском РФ не розпадеться. Але всяке буває. У 1991 році навіть я не вірив, що розпадеться такий монстр, як Радянський Союз. Тому, виключати варіант розпаду РФ не можна, але треба бути реалістами і думати про сьогоднішній. Само собою нічого не вирішиться", - пояснив перший президент України.

Слід зауважити, що західні санкції та дешева нафта зовсім не сприяють зростанню економіки Росії, а навпаки – лише погіршують стан у РФ. Міжнародне рейтингове агентство Moody's у своєму оновленому прогнозі зазначає, що падіння російського ВВП на кінець року складе 2,5%. Водночас агентство Standard&Poor's залишило рейтинг Росії на "сміттєвому" рівні BB+ із негативним прогнозом. Причина все та ж – санкції та дешева нафта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції