Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії пригрозили не віддати авіамаршрути біля Криму Україні

Рішення EASA російська сторона вважає "політично мотивованим".

Росія не збирається віддавати українським диспетчерам контроль за авіаперельотами на південь від Криму – над Чорним морем. Про це повідомляє прес-служба Росавіації.

У РФ вважають, що за повітряні траси над вказаною ділянкою мають відповідати представники корпорації з організації повітряного руху у РФ.

"Російська сторона не погоджувала заяву EASA, і не планує продавати управління повітряним рухом в РПІ Сімферополь українським диспетчерам", - йдеться у повідомленні.

Рішення EASA у Росії назвали дивним та політично мотивованим.

"У своєму бюлетені EASA пропонує авіакомпаніям ЄС і їхнім пасажирам виконувати неузгоджені польоти на свій страх і ризик. Більш ніж дивна позиція для агентства з безпеки", - додають у Росавіації.

Як повідомлялося раніше, напередодні EASA своїм листом рекомендувало до використання два повітряних маршруту над Чорним морем. Відомство наголосило, що фактично визнає зону відповідальності Криму частиною повітряного простору України, відповідно, збори за обслуговування таких рейсів також отримає Україна.

У Мінінфраструктури України уточнили, що небо над окупованим Кримом залишиться закритим.

Після анексії Криму та майже дворічної війни на Донбасі літаки не літають над цими територіями через заходи безпеки. Російські авіакомпанії здійснювали польоти до Криму, через що Україна ввела санкції проти російських авіакомпаній та заборонила їхні польоти в Україну, а також транзитні рейси.

Залиште свій коментар

Вибір редакції