Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше півмільйона дітей постраждали від військових дій на Донбасі - ЮНІСЕФ

Понад 200 тисяч потребують психологічної та соціальної допомоги. 

580 тисяч дітей постраждали в результаті військових дій на Сході України.

Такі дані оприлюднили в ЮНІСЕФ.

Понад 200 тисяч потребують психологічної та соціальної допомоги.

"Два роки насильства, пожеж і страху залишили незгладний відбиток у тисячах дітей у Східній Україні. Конфлікт триває, тому ми терміново повинні допомогти цим дітям", - повідомила представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Вона закликала сторони конфлікту "гарантувати безпечний прохід і надати гуманітарним організаціям вільний доступ до дітей, які цього потребують".

Наразі існує загроза масових захворювань дітей через низькі температури, відсутність палива, високих цін на вугілля і належної медичної допомоги.

Загалом організація витратила понад 54,3 мільйона доларів для задоволення гуманітарних потреб дітей в районах, охоплених військовими операціями. Зокрема, питну воду отримали понад 1,6 мільйона людей, понад 164 тисяч дітей і дорослих отримали засоби гігієни, більше 200 тисяч дітей отримали шкільні набори.

Наразі психологічна допомога надається 46 тисячам дітей, з якими працюють п'ять тисяч педагогів і психологів.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі з початку терористичної агресії загинуло майже 50 дітей. Як повідомили в ГУ Національної поліції Донецької області, у прифронтових районах малеча виживає у тяжких умовах, без світла, води чи опалення, учні ходять в школу під звуки обстрілів, а комусь взагалі немає, де вчитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції