Крим отримав свого прокурора

Мамедову доручено завершити кримінальні провадження стосовно державних зрадників.

Гюндуз Мамедов призначений прокурором Автономної Республіки Крим.

Відповідний документ підписав генеральний прокурор України Юрій Луценко, повідомляється на сайті ГПУ. 

Мамедов уже був представлений колективу головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом. 

Матіос вказав на необхідність забезпечення закінчення актуальних кримінальних проваджень стосовно державних зрадників у порядку спеціального досудового розслідування у найкоротші строки. На його думку, наразі важлива тісна співпраця з громадськістю та Меджлісом кримськотатарського народу з питань захисту порушених прав мешканців Криму.

За даними ГПУ, Мамедов, який є старшим радником юстиції, у 1996 році закінчив Одеський державний університет імені Мечникова за спеціальністю "правознавство". Здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук. З жовтня 1996 року по березень 2013 року працював на посадах помічника прокурора, заступника прокурора району, прокурора відділу, начальника відділу, прокурора міста та заступника прокурора області. З грудня 2013 року по серпень 2016 року обіймав посади начальника відділу, прокурора міста та заступника прокурора області.

Сьогодні, 22 серпня, ГПУ оприлюднила докази причетності представників влади Російської Федерації до посягання на територіальну цілісність України та розв'язання агресивної війни проти України. Ключовим виконавцем в організації злочинів був радник президента РФ Сергій Глазьєв. Зокрема ГПУ опублікувала фрагменти розмови Глазьєва із депутатом Держдуми Костянтином Затуліним. Останній доповідав раднику Володимира Путіна, що їде до Криму, аби контролювати призначення до "самопроголошеного уряду" так званих довірених осіб, які сприятимуть подальшій окупації півострова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: