Луценко розповів, чим Євроюст допоможе Україні

Угода з Європейською організацією з питань юстиції створить основу для використання Україною можливостей розслідування, наприклад, злочинів транснаціонального характеру.

Нові домовленості між Україною і Європейською організацією з питань юстиції підвищать ефективність та прискорять надання правової допомоги українській стороні з боку країн-членів ЄС.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, - пише "Укрінформ".

"Нині ми стали повноцінним членом організації, яка створена для того, щоб швидко обмінюватися подібною інформацією", – зауважив він.

Водночас Луценко зазначив, що "не слід мати ілюзію", що питання правової допомоги з європейськими партнерами вирішуватимуть надто швидко, але умови проведення міжнародних розслідувань, міжнародних переслідувань, затримань буде вдосконалено.

Очікується, що угода з Європейською організацією з питань юстиції створить правову основу для використання Україною можливостей розслідування злочинів транснаціонального характеру, зокрема тероризму, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми, корупції, кіберзлочинності, відмивання коштів, шахрайства та інших злочинів, вчинених за участю транскордонних злочинних організацій.

З метою підвищення ефективності співробітництва Україна зможе направити прокурора зв'язку до секретаріату Євроюсту.

Нагадаємо, що раніше Генеральний прокурор Юрій Лунценко повідомив, що затримали ще п'ятьох беркутівців, які підозрюються в побитті та вбивствах людей на Майдані 18 лютого.

19 осіб уже постали перед судом, по 13 закінчується досудове слідство, 36 - в розшуку.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: