МАУ хоче судитися з НАБУ

В авіакомпанії обурені обшуком.

Авіакомпанія МАУ збирається оскаржувати дії НАБУ у суді.

"Враховуючи численні порушення, що були допущені детективами НАБУ, авіакомпанія МАУ, користуючись своїми законними правами, буде оскаржувати дії НАБУ відповідно до чинного законодавства України", - сказано у повідомленні на сайті МАУ.

В компанії переконані, що заходи, застосовані детективами НАБУ під час обшуку, є "неспівставними та неадекватними" до мети, зазначеної в ухвалі суду, яка була підставою для проведення обшуку.

В головному офісі МАУ триває обшук

До будівлі головного офісу МАУ зайшли біля 4-х десятків людей в балаклавах зі зброєю з нашивками НАБУ, а також слідчі відомства, і почали обшуки в кабінетах. Юристам компанії пояснили - проводять слідчі дії за рішенням Солом'янського районного суду. Шукають документи, що стосуються заборгованості МАУ до Державного спеціалізованого фонду. Міжнародні авіалінії оскаржують правомірність нарахування цього боргу. 

Нагадаємо, що детективи НАБУ вилучали документи, що підтверджують факти заборгованості авіакомпанії перед державою в розмірі близько 150 млн грн за період з січня 2014 року до грудня 2016 року. Ці кошти авіакомпанія мала сплатити за перевезення пасажирів і вантажів до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: