Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Детективи НАБУ проводять обшуки в офісі "МАУ"

Детективи НАБУ проводять обшуки в офісі "МАУ"

Причиною для обшуків стало досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем з боку посадових осіб.

В офісі авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" детективи НАБУ проводять обшук.

Про це повідомляє прес-служба Бюро.

Причина обшуку - досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем з боку посадових осіб Державної авіаційної служби з метою одержання неправомірної вигоди для окремих приватних авіаперевізників, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч.2 ст. 364 КК України).

Детективи НАБУ вилучають документи, що підтверджують факти заборгованості авіакомпанії перед державою в розмірі близько 150 млн грн за період з січня 2014 року до грудня 2016 року. Ці кошти авіакомпанія мала сплатити за перевезення пасажирів і вантажів до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях.

"У процесі досудового розслідування встановлено, що службовими особами Державної авіаційної служби України створювалися умови для несплати таких зборів і не вживалися заходи для погашення вказаної заборгованості. Авіакомпанія відмовилася добровільно надати документи на запит НАБУ. Відповідно у встановленому законом порядку детективами НАБУ та прокурорами САП було отримано ухвалу суду на проведення обшуку", - йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції