Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі шахтар побив рекорд Стаханова

При цьому стаханівцю не вдалося побити рекорд іншого земляка.

32-річний забійник шахти "Північна" з Дзержинська на Донеччині Сергій Слюсар перевиконав норму видобутку вугілля майже в 33 рази. За одну робочу зміну нарубав 141 тонну вугілля. 

Про це розповів профспілковий лідер шахти "Північна" Віталій Воробйов, пише Gazeta.ru.

За словами Воробйова, Слюсар працював таким же дідівським відбійним молотком, який був на арсеналі у легендарного Стаханова. І точно так у Дзержинського забійника Слюсаря були помічники - двоє робітників забезпечували безперервність процесу, здійснюючи підготовку. Тим не менш, результат Слюсаря на 39 тонн більше, ніж був у ікони масового руху героїв соціалістичної праці.

Водночас новому рекордсмену не вдалося побити рекорд дворічної давності, встановлений в його ж місті Дзержинську - на сусідній шахті "Новодзержинська". Тоді 38-річний робітник Сергій Шемук за 8 годин нарубав 170 тонн вугілля. При нормі видобутку 8,4 тонн, яку збільшили спеціально для рекорду (врахували наявність помічників).

"У нас складніші пласти, ніж на "Новодзержинській" - фактично вони крутопадаючі, з кутом падіння 50% і ніякої механізації", - пояснив різницю в нормах видобутку Віталій Воробйов.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції