Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протидіяти гібридній війні із РФ світ має вчитися в України - Аваков

Українські правоохоронці посилять співпрацю із ФБР.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розпочав робочий візит до Сполучених Штатів Америки.

Про це інформують у МВС України.

Ключовим питанням візиту стане протидія російській гібридній війні.

«Наш візит включатиме, безумовно, як політичні питання, так і ті, що стосуються діяльності МВС. Ключове – протидія російській гібридній війні. Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас. По-друге, посилення співпраці із ФБР у протидії організованій злочинності, зокрема російській, та її вплив на процеси у світі.», - зазначив Арсен Аваков.

Відео"Підлий план Путіна в дії: тактика і стратегія світової гібридної війни"

Програма візиту включає також відвідування центру, де навчають агентів ФБР - академію Квантіко, та ряд зустрічей щодо спільних дій між американськими та українськими правоохоронцями у боротьбі із організованою злочинністю.

Заплановано підписання меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та управлінням боротьби із наркотиками Міністерства юстиції США.

Нагадаємо, що раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  розповів, що Росія спробує загострити ситуацію в Україні ближче до осені, бо наразі зайнята президентськими виборами та Чемпіонатом світу з футболу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції