Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія посилить гібридний фронт ближче до передвиборчої кампанії в Україні - Аваков

На думку Авакова, Україні не потрібні дострокові вибори, бо це "боротьба за владу, а не за стабільність нашої держави". 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  розповів, що Росія спробує загострити ситуацію в Україні ближче до осені, бо наразі зайнята президентськими виборами та Чемпіонатом світу з футболу.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Росія активізує свої зусилля щодо дестабілізації ситуації в нашій країні ближче до осені. Не думаю, що це буде повномасштабний наступ на фронті, оскільки, вони понесуть настільки серйозні людські втрати, що їх не витримає навіть такий режим, як путінський. Тому, думаю, що вони посилять гібридний фронт на тлі передвиборної кампанії в Україні", – сказав Арсен Аваков.

Він також додав, що всередині країни також є спроби погіршити ситуацію на тлі політичної ситуації. На думку Авакова, Україні не потрібні дострокові вибори, бо це "боротьба за владу, а не за стабільність нашої держави". 

Раніше повідомлялося, що лідери США та європейські союзники не готові до того, що Путін замислив у війні з Україною та країнами Балтії. Про це зазначає американський аналітичний центр Institute for the Study of War в своєму дослідженні "Російська військова постава: бойовий порядок сухопутних сил». Російські військові добре підготувались, щоб без попередження провести звичайну війну в Україні і гібридну війну в країнах Балтії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції