Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов не проситиме в Путіна помилування – сестра

Адвокат також спростував поширену ЗМІ інформацію.

Ув’язнений Росією український режисер Олег Сенцов не подаватиме клопотання про помилування президенту РФ Володимиру Путіну, навіть якщо це буде умовою його звільнення від 20-річного тюремного терміну. Про це заявила сестра політв’язня Наталія Каплан, повідомляє Новое время.

За її словами, намір брата був підтверджений у розмові з адвокатом Андрієм Дінзе, котрий уже заперечив поширене в ЗМІ повідомлення про нібито готовність Сенцова написати Путіну прохання про помилування, якщо цього вимагатимуть умови його обміну та повернення до України. Каплан наголосила, що українець не піде на такий крок.

Раніше цього ж дня повідомлялося, що засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов "готовий написати" прохання про помилування, якщо стоятиме питання про його обмін. "А іншого варіанту і не буде, швидше за все. Всі політв’язні, в тому числі Савченко, проходили через цю процедуру. Тут ти або пишеш і їдеш, або сидиш далі. Олег готовий написати", – сказав його адвокат.

ВідеоМати росіянина Віктора Агеєва закликала обміняти Сенцова, Клиха, Гриба на російських солдатів

Шанс для українських бранців у Росії. Обміняти Олега Сенцова, Стаса Клиха, Павла Гриба та багатьох інших незаконно заґратованих українців на затриманих російських солдат, що воювали на Донбасі, закликала мама росіянина Віктора Агеєва. Його арештували минулого року на Луганщині й два місяці тому засудили до 10 років ув’язнення за терористичну діяльність. Світлана Агеева просить очільників США та країн нормандської четвірки посприяти пришвидшенню перемов між Києвом та Москвою про обмін заручниками.

Мати росіянина Віктора Агеєва закликала обміняти Сенцова, Клиха, Гриба на російських солдатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції