Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Агресія РФ перетворилася на всесвітню гібридну війну - постпред України в ООН

Попри постійні провокації РФ, Україна продовжує докладати зусиль на захист власного суверенітету.

Заявлені російським президентом Путіним ще в 2007 році плани про руйнування однополярного світу переросли в криваву агресію РФ проти Грузії, напад на Україну та зрештою у гібридну війну світового масштабу.

Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, - пише Укрінформ.

"Гібридна війна, яку веде Росія проти України, поступово перетворюється на всесвітню гібридну війну. Вона ведеться на всіх рівнях, на різних полях битв та з різною інтенсивністю", - заявив український дипломат.

Він нагадав про виступ Путіна під час Мюнхенської конференції з питань безпеки в 2007 році, коли російський лідер висловив несприйняття однополярності світової політики та по суті "розкрив свої агресивні плани з підриву цивілізованого світу".

Масштабна мілітаризація російського режиму та готовність "застосовувати будь-які інструменти для просування своєї реваншистської програми попри людські втрати" призвели до кровопролиття в Грузії в 2008 році. У 2014 році, через окупацію Криму та військовий наступ на сході України, Росія поклала початок "нехтуванню встановлених принципів міжнародних відносин на основі Статуту ООН".

"Неправомірні дії Росії, а також безперервна пропаганда, дезінформація, підроблені новини та інші гібридні інструменти застосовуються Росією щодня в безперервному режимі", - підкреслив постійний представник України при ООН.

Попри постійні провокації РФ, Україна продовжує докладати зусиль на захист власного суверенітету й територіальної на основі міжнародного права.

ВідеоЄльченко на Радбезі ООН покликав в Україну миротворців і поліцію ОБСЄ

"Ми твердо віримо, що тільки через закон можна впоратися з режимом, який ставить себе поза законом", - зауважив Єльченко.

Він нагадав, що Україна ініціювала розгляд справ відносно дій РФ у міжнародному кримінальному суді, міжнародному суді ООН, а також арбітражний розгляд в межах конвенції ООН з морського права.

Нагадаємо, що раніше постпред України закликав Радбез ООН до конкретних дій щодо миротворців на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції