Путін хоче посилити Росію за рахунок України

Дата публікації
Перегляди
3752
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін хоче посилити Росію за рахунок України

Янукович ще приглядається до Митного союзу

Президенти домовилися припинити торговельні війни та поговорили про Митний союз.

Президент Росії Володимир Путін закликає Україну до тіснішої інтеграції.

Як повідомляє ТСН, про це він сказав президенту України Вікторові Януковичу перед самітом СНД у Москві, на першій зустрічі двох президентів після повернення Путіна в крісло голови держави.

Янукович прилетів поговорити про газ, розмежування кордонів, а Путіна ж найбільше цікавило - як посилити інтеграцію всередині СНД - через Митний Союз і ЄвроАзЕс. Особливі сподівання у нього на Україну.

Янукович після зустрічі дав зрозуміти, що в Україні схильні ратифікувати угоду про зону вільної торгівлі всередині СНД, яку раніше вже підписав прем'єр-міністр Микола Азаров.

Що ж до Митного союзу, то український президент ще приглядається і вивчає, чи принесло це користь його членам. "Ми вивчаємо, що сталось з економікою Білорусі, Казахстану, але, як кажуть нам наші партнери, переваг стало більше", - зауважив Янукович.

Читайте: Янукович гостинно запросив колег на Євро, а Путіна - до Чорнобиля

Щодо зменшення ціни на газ - переговори тривають, але як випливає зі слів Януковича, останнім часом переговори між Бойком та Міллером стали набагато інтенсивнішими ніж раніше.

"Вони ходять, як брати", - додав президент, говорячи про міністра енергетики Юрія Бойка та голову "Газпрому" Олексія Міллера.

Також, за словами Янкуковича, він із Путіним домовився про створення груп переговорників, які мають припинити торговельні війни між країнами. Україна та Росія також впритул наблизились до розмежування Керч-Єнікальського каналу.

Путін закликає Україну до тіснішої інтеграції

Путін закликає Україну до тіснішої інтеграції

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3752
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація